Tooda samade ressurssidega rohkem!

Aitame koondada info ühte kohta muutes planeerimise lihtsamaks läbi visuaalse reaalajas ülevaate.

Mida saan?

Eziil tootmistarkvara on nagu tööriist, mis osava kasutaja käes viib kiiremini soovitud eesmärgini. Selle saavutad läbi süstematiseerituse ja jälgimise ehk mida mõõdad seda saad! Eziili visiooniks on aidata sul samm-sammult jõuda intelligentsema tootmiseni, mille poole liikumine on teekond.

SELGUS

Eziili abil kehtestad tootmises kindlad protsessid, mida jälgida. See annab raamistiku, milles inimesed saavad fokusseeritumalt teha seda, mida neilt oodatakse.

EFEKTIIVSUS

Süstematiseerimise ja jälgimisega saavutad efektiivsema tootmise. Saa teada kui palju keegi mida teeb ja tasusta ka vastavalt, see tõstab motivatsiooni ning see omakorda tootlikkust.

OMA HIND

Tea palju toote tootmine maksab ja küsi õiglast hinda. Kui tootmise efektiivsus tõuseb, siis väheneb toote omahind ning paraneb kasumlikkus ja konkurentsivõime.

KVALITEET

Planeeri, tegutse ja analüüsi, see viib paratamatult paremate tulemusteni. Muuda tagantjärgi tarkus õigeteks otsusteks täna ja kvaliteet paraneb.

KASUMLIKKUS

Vähendades raiskamisi jõuad efektiivsema tootmiseni, mis võimaldab ettevõttel teenida rohkem kasumit ja parandada konkurentsivõimet.

LIKVIIDSUS

Täpne laovarude jälgimine, tootmise ja ostujuhtimine võimaldab vähendada laovarusid. Parem reaalne raha kontol, kui laos või tootmispõrandal.

Inimesed

NORMID

Sea tempo, mis on standard. See on kindel mõõdupuu, mille järgi sooritust hinnata ja seda ka vastavalt tasustada.

OSKUSED

Jälgides tööprotsesse, saad teada inimeste oskustest ja töö tulemusel väljunud toodangu kvaliteedist.

AJALUGU

Teadmine, mida keegi kuskil tegi ja mis oli selle tulemus on kvaliteedijuhtimise üks olulisi alustalasid.

OTSUSED

Jaga otsustamiseks vajalik informatsioon tööpositsiooni otse süsteemist, et operaator saaks teha otsuse parima efektiivsuse saavutamiseks.

Seadmed

TÖÖAEG

Palju masin teeb väärtust lisavat tööd? Kas on rikkeid ja millal on planeeritud hooldus? Saa tagasisidet töötajatelt seadme töö kohta ja kasutad maksimaalselt investeeringut.

KOORMATUS

Palju seadet kasutatakse ja kuidas jaotub aeg reaalse tööaja, seadistuse, remondi vms tegevuse vahel.

PUDELIKAEL

Vastavalt planeeritud tootmistele näed, millised seadmed on mingil ajaperioodil üle- või alakoormatud.

AJALUGU

Kiirus, töökindlus ja lihtne seadistus on olulised parameetrid, mille põhjal on võimalik teha õigeid investeeringu otsuseid.

Materjalid

PLANEERIMINE

Tea mida on vaja ja millal. Vajaduste nimekiri annab suurepärase ülevaate sellest mida on vaja ja millal. Vähem seisakuid ja õige asi õigel ajal.

ASUKOHT

Teadmine kus mingi materjal asub hoiab aega kokku. Lase süsteemil soovitada vabu kohti kuhu materjal paigutada.

AJALUGU

Saa täpne ülevaade mida, mis partiist, millal, kui palju ja mis tootesse oled konkreetset materjali kasutanud. See aitab oluliselt lihtsamini tuvastada toodetes kasutatud praakmaterjalide päritolu ja teha õigetele tarnijatele reklamatsioone.

KVALITEET

Saa ülevaade tarnijate tarnekindlusest ja toodetes kasutatud materjali kvaliteedist ning leiad õiged tarnijad kellega on mõistlik koostööd teha.

Tooted

STRUKTUUR

Millest toode koosneb? On see aktiivne toode? Mis on materjali hinnad? Toote aktiivne joonis? Kõike seda näevad kõik meeskonna liikmed ühest süsteemist mis suurendab selgust ning parandab planeerimist.

KUIDAS

Kirjeldades tootmisoperatsioonid ja normid, saad tootmisplaneerimiseks olulisemalt täpsemad lähteandmed ning tellimuse saabudes hinnata täpsemat töömahtu ja anda kliendile täpsem tarneaeg.

OMAHIND

Tootmine on ressursside ühendamine määratletud tulemuse saamiseks. Saa teada tegelikult kulutatud materjali hind, tegelik masina ja töötaja tööaeg ning sul on ülevaade toote tegelikust kasumlikkusest.

VASTUVÕTMINE

Tööoperatsioonide registreerimine ja tootmisest tuleva toote vastuvõtmine mobiilse seadmega võimaldab saada reaalajas ülevaate tootmiste hetkeseisust. Saa reaalajas ülevaade puudujäävatest toodetest ning muudest ebakõladest.

Ülevaade

AEG

Võrdle sama tööoperatsiooni erinevate töötajate, masinate ning päevade lõikes. Analüüsi tellimuse täitmiseks tegelikult kasutatud aega ning oled targem järgmise sarnase töö hinnapakkumise tegemiseks.

STAATUS

Ülevaade kliendi tellimuse hetkeseisust ja eeldatavast valmimiseajast ning tööoperatsioonidest.

KOORMATUS

Kui efektiivselt me oma kõiki ressursse kasutame on võtme küsimus. Teadmine palju võib planeerida ja mida lubada ning kui palju millegi jaoks veel mahtu jätkub on efektiivse tootmise süda.

KVALITEET

Süstematiseerimine, korrastamine, protsesside kehtestamine, mõõtmine, jälgimine, automatiseerimine, analüüsimine ja selle kõige põhjal õigete otsuste langetamine viivad kvaliteedi täiesti uuele tasemele.

Kes kasutab?

VMT Tehased

Viljandi Metalli tuntakse läbi erinevate ettevõttete, millest põhiline on teraskonstruktsioonide tootmine. Konservatiivse ja tuntud reputatsiooniga ettevõtte aastakäive on 9.94 miljonit, kuid selle käibe saamiseks tehakse projekte millest kõik on erinevad. Eziili jaoks on huvitavaks väljakutseks selline tootmine, kus pole standardtoodete tootmist vaid kõik on projektipõhine. Selline lähenemine vajab tootmistarkvaralt teistsugust lähenemist programmi kasutamisel. Aitame teha andmete sisestamise ning töökäskude ja jooniste väljastamise efektiivsemaks ning lahendada tööaegade raporteerimine ja analüüsimine. Eesmärk on jõuda tööde parema planeerimise ja automatiseerimiseni. Sellised eesmärgid Eziili meeskonnale meeldivad ja seepärast töötamegi koos VMT-ga, et nendeni jõuda.

loe edasi

Terastoorik

Ettevõtte käive on aastas 2.72 miljonit ja pakub klientidele plasma- ja gaasilõikuse ning haavelduse teenust. Terastoorik kasutab tootmisprotsessis arvutiseeritud masinaid, Eziil aitab saada neist masinatest info kätte ja kuvada see kliendile vajalikul kujul ja kohas. Eziili jaoks on see tööstus 4.0 tase, kus targad masinad annavad teada mida nad on teinud ja Eziil kui tootmisintellekt tekitab selle ettevõtte jaoks kasutatavaks informatsiooniks. Arvutiseeritud tootmise tööpingid on tulevik ja sellest tekivad tohutud andmemahud on paratamattus, Eziil aitab need andmed paigutada õigetesse mõõdikutesse.

loe edasi

Tsenter

Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus on Eestis üks väga eriline koht. Olles üks viiest valdkonna Eesti kompetentsikeskusest on nende missioon tõsta oma valdkonna ettevõtete kompetentsi tootearenduse, viimistluse ja tootmisefektiivsuse osas. Selleks korraldatakse puidutöötlemise ja mööblitootmise ettevõtetele pidevalt koolitusi ja pakutakse väärtusliku nõu. Infot selle kohta, kuidas asju teha tulevikus teisiti, et jõuda paremate tulemusteni. Eziili kasutab Tsenter selleks, et näidata milliseid asjalike tööriistu on olemas, et oma tootmist paremini juhtida ning mis kasu sellest ettevõttele tõuseb. Eziili jaoks avardab Tsenter teaduslikumat vaadet tootmisprotsesside juhtimisele ning annab oma ideede ja kontaktidega meile väärtuslikku kogemust jõudmaks intelligentsema tootmiseni.

loe edasi

DAG reklaam

Ettevõte tegeleb leidlike valgusreklaamide tootmisega milles on ühendatud idee, leidlik disain ja kvaliteet. Tootmise käive on aastas 1.28 miljonit ning tegu on projektipõhise tootmisega. Eziil aitab DAG-il oma projekte paremini hallata ja koordineerida. Teades mida iga projekti juures tuleb teha ja milliseid ressursse kasutada. Eziili jaoks on see olnud oluline kogemus näidates, et ka projekti tootmises kus iga projekt on erinev, suudab Eziil tuua oma süstematiseerituse ja ülevaatlikkusega efektiivsust tööde korraldamisse.

loe edasi

Repo Vabrikud

Repo Vabrikud on ettevõtte, mis kuulub Sorbes Gruppi ja tegeleb esmaklassilise lamineeritud puitlaastplaadi tootmisega. Ettevõtte aastakäive on 29.46 miljonit. Kliente on ettevõttel üle maailma ja tootevalik on väga suur. Eziil tuli ettevõttele appi, katsetades samal ajal ka oma painduvuse piire, sest müügitöö efektiivistamiseks oli vajalik programmi muuta ettevõtte spetsiifilistesse raamidesse. Kõik see on olnud võimalik tänu Eziili paindlikkusele ja arendusvõimekusele. See kogemus on meile väärtuslik, kuna näitab mida on võimalik Eziiliga teha, isegi siis kui lähteülesanne tundub esialgu osapooltele võimatu.

loe edasi

Tahan ka!

Kui sina arvad, et Sinu tootmises oleks võimalik samade ressurssidega rohkem toota läbi parema planeerimise siis Eziil on tootmistarkvara just sinule! Proovi, et saada teada kas see on toode just

Sinule!

Soovin Demo

Tere, mina olen Eziil! Mis Sinu nimi on?

Eziiliga tutvumine on lihtne, tutvusta meile ennast ja meie tutvustame ennast Sulle. Jah, täpselt! Nii lihtne see ongi!

Tere!

Mina olen Maido, Eziilist. Meie soov on alati teha keerulised asjad lihtsaks ja visuaalseks. Teeme seda ka demoga. Pole vaja ise juurida ja puurida, ma võtan Sinuga peatselt ise ühendust, et mis väljakutseid on vaja lahendada. Siis oskan täpselt öelda, kas või kuidas Eziil saaks aidata.

Peatse kuulmiseni!

Tule meile tööle

Lisa CVVali uus fail ×

Vabad töökohad

Juhul kui pakutavates töökohtades pole Teile sobivat,
kuid arvate, et saaksite oma töökogemusi Meiega jagada,
kirjutage Meile julgelt!

KLIENDI-
TUGI

Tekkis küsimusi?
Helista või saada e-mail
meie klienditoele.